Informacje o HCP

Firma HCP Pump Manufacturer Co., Ltd. została założona w roku 1979, HCP to odnoszący największe sukcesy producent pomp głębinowych na Tajwanie.

Od czasu rozpoczęcia działalności przez firmę, wszyscy pracownicy HCP zawsze mieli entuzjastyczne nastawienie do rozwoju i stosowania lepszych technik hydrodynamicznych o mniejszym zużyciu energii i oferujących najlepszą obsługę klienta dla uzyskania największej satysfakcji klientów z gospodarstw domowych i klientów przemysłowych.

Pompy HCP są szeroko wykorzystywane do różnorodnych zastosowań. Takich jak zwykłe odwadnianie, ogrodnictwo, rolnictwo, gospodarka wodna, budownictwo, oczyszczalnie ścieków, stacje kontroli przeciwpowodziowej i górnictwo. Tam gdzie jest woda, tam są pompy HCP.

“Niech przyszłość płynie” to wizja HCP dotycząca technologii pomp dla rozwoju zasobów wodnych. Jesteśmy zainspirowani dostarczaniem efektywnej technologii pomp naszym partnerom, aby zapewnić utrzymanie recyklingu wody, co z kolei zapewni jaśniejsza przyszłość środowiska.


© 2023 HCP PUMP MANUFACTURER CO., LTD. All rights reserved.